Historia Firmy

Nasza firma specjalizuje się  w produkcji i dystrybucji wyrobów garmażeryjnych najwyższej jakości oraz cateringiem. Działamy w branży gastronomicznej od kilku lat. Dzięki doskonałej lokalizacji w Niewieścinie niedaleko Bydgoszczy jesteśmy w stanie obsługiwać klientów z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Bardzo ważnym czynnikiem jest dla nas zaufanie klientów, dlatego nasza siłą jest profesjonalizm i doświadczenie kucharzy. Codziennie łączymy polskie tradycje kulinarne z wyrafinowanymi smakami kuchni świata, dzięki czemu udaje nam się osiągnąć doskonały efekt.

Szczególną troskę przykładamy do przygotowania naszych wyrobów, dlatego są one zawsze świeże i najwyższej jakości.

"Pychota" miała przyjemność uczestniczyć w prestiżowym konkursie 60. edycji Orłów Agrobiznesu. Dzięki nominacji Wójta Gminy Pruszcz p. Dariusza Wądołowskiego Kapituła Agrobiznesu oceniła naszą firmę pod kątem sukscesu rynkowego. Po przeanalizowaniu zebranych informacji, opinii konsumentów, degustacji naszych produktów Kapituła jednogłośnie podjęła decyzję o przyznaniu nam Orła Agrobiznesu.

W dniu 11 grudnia 2017r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Sam fakt nominacji "Pychoty" do takiego konkursu był dla nas ogromnym wyróżnieniem. Doceniono nas ze względu na ogrom pozytywnych opinii ze strony Klientów, profesjonalną linię produkcyjną, własne zaplecze logistyczne, doskonałą lokalizację, nieustający rozwój i racjonalną prognozę na przyszłość. Orły dodały nam skrzydeł! 

Pychota

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZYCH SKLEPÓW FIRMOWYCH!

Zapraszamy po zawsze świeże wyroby garmażeryjne! Codziennie nowa dostawa, atrakcyjne ceny i promocje!

GDZIE NAS SZUKAĆ:

BYDGOSZCZ FORDON, RYNEK BIAŁY RÓG RATAJA I PELPIŃSKIEJ              

 

1

       IMG 4928

 

DO ZOBACZENIA :)

 Jeżeli jesteś z Bydgoszczy lub okolic i chcesz zorganizować uroczystość okolicznościową a szukasz miejsca to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą.

Przygotujemy pełen catering wraz z obsługą zgodnie z Twoimi preferencjami. Zadzwoń do nas i ustal szczegóły!

tel: 508870390 lub 3320922

meil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Miejsce, którym dysponujemy: Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy ul. Piotrowskiego 11  

 Organizujemy uroczystości okolicznościowe, konsolacje, wesela do 100 osób.