Catering na komunię – oszczędź czas i pieniądze

Organizacja przyjęcia komunijnego w domu wymaga ogromu pracy i przygotowań. Wielu rodziców nie ma czasu na to, aby po pracy zastanawiać się nad listą zakupów i tworzyć menu na przyjęcie. Rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z usług firmy Pychota Catering, dzięki której można zaoszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze. Sprawdź, jakie są zalety wyboru cateringu komunijnego, a także co warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze, by zachwycił Ciebie i uczestników przyjęcia.

Jak zorganizować przyjęcie komunijne w domu?

Organizacja komunii w domu na własną rękę wiąże się z przygotowaniem posiłków nawet dla kilkunastu lub kilkudziesięciu osób. Oczywiście wliczyć w to należy nie tylko dania obiadowe, ale również ciasta czy przekąski. Do tego dochodzi udekorowanie domu, zakup świeżych kwiatów i wielogodzinne sprzątanie domu przed i po przyjęciu… Warto sporządzić wcześniej listę rzeczy, o których chcemy pamiętać.

Zaproś gości i zajmij się ustaleniem dekoracji stołu. Z racji tego, że na przyjęciu z pewnością pojawi się rodzina z dziećmi, to pomyśl również o zorganizowaniu atrakcji dla najmłodszych.

Ostatnim, lecz nie najmniej ważnym krokiem, jest zastanowienie się nad tym, co podać na obiad i deser.

Pychota Catering – zestaw komunijny

Aby zdjąć ciężar przygotowań posiłków z waszych barków w Pychota Catering wychodzimy z propozycją cateringu komunijnego w trzech dostępnych wariantach: 

  • na 16 osób,
  • na 24 osoby,
  • na 32 osoby.

Catering dostarczamy prosto pod wasze drzwi – dowozimy w obrębie 100 km od Niewieścina.

W zestawie komunijnym znajdują się zarówno dania obiadowe, takie jak rosół z makaronem czy kotlet de volaille, jak również zimne zakąski i kolacja. Możemy też przygotować opcje wegetariańskie. Jeżeli chcesz w pełni przeżywać ten dzień razem z dzieckiem i najbliższymi, to powierzenie nam przygotowania stołu komunijnego jest najlepszym rozwiązaniem!