BLOG

ZAPOZNAJ SIĘ Z CIEKAWOSTKAMI

Pychota – najlepszy catering na spotkanie biznesowe

Przerwa kawowa lub lunchowa np. w trakcie konferencji świadczy o profesjonalnym podejściu firmy do całego przedsięwzięcia, a także o tym, że cenimy sobie komfort naszych gości. Sprawdź, co warto podać podczas poczęstunku i dlaczego catering może przyczynić się do budowania trwałych i owocnych relacji biznesowych.

Czytaj więcej »

Dlaczego warto jeść regularnie?

Regularność w odżywianiu się jest podstawą zdrowego stylu życia, ale też zasadą podczas odchudzania. Ważne jest, aby w ciągu dnia spożywać od 4 do 5 posiłków dziennie w odpowiedniej kaloryczności.

Czytaj więcej »

Jak bezstresowo zorganizować Wielkanoc? 

Wielkanoc to czas radości, spotkań rodzinnych i wyjątkowych smaków. Przygotowania do tych świąt mogą być wyzwaniem — szczególnie gdy planujemy większe spotkanie lub chcemy zaskoczyć naszych gości czymś wyjątkowym. Na szczęście istnieją sposoby, aby zorganizować Wielkanoc bez zbędnego stresu i poświęcania całego dnia na gotowanie. Zapraszamy do lektury!  Ułóż dokładny plan  Sporządź szczegółową listę zakupów,

Czytaj więcej »

Poznaj zalety diety pudełkowej

Coraz więcej osób w trosce o swoje zdrowie decyduje się na wykupienie diety pudełkowej z dostawą do domu. Jakie korzyści niesie za sobą takie rozwiązanie i czy jest to opłacalna inwestycja dla naszego samopoczucia i portfela?

Czytaj więcej »

Wesele w domu czy na sali?

Ślub to prawdopodobnie najważniejszy dzień w życiu każdej pary. Nie wszystkie osoby marzą o dużym weselu w restauracji. Niektórzy decydują się na kameralne przyjęcie weselne w domu. Jak przygotować wesele swoich marzeń w domu i czy w ogóle warto zdecydować się na taką opcję? Przygotowaliśmy kilka cennych wskazówek, zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej »

Wyroby garmażeryjne – co obejmuje oferta garmażerki?

Z pewnością wiele razy nawet nieświadomie korzystamy z wyrobów garmażeryjnych kupując gotowy zestaw mięs, naleśniki lub pierogi. W sklepach z garmażerką lub w punktach mięsnych można także zakupić gotowe produkty mięsne, mączne, sałatki, czy dodatki. Wyroby garmażeryjne to także szeroka część oferty Pychoty w Niewieścinie.

Czytaj więcej »

Wciąż masz pytanie? Zadzwoń:

523 320 922