Catering okolicznościowy vs uroczysty obiad w restauracji

Organizacja przyjęcia rodzinnego zwykle zaczyna się od zadania sobie następującego pytania: zaprosić gości do domu, czy zorganizować przyjęcie w restauracji? Przygotowywanie posiłków wymaga sporządzenia listy zakupów, a także czasu, na które zapracowane osoby nie zawsze mogą sobie pozwolić. Nie każdy jednak czuje się swobodnie w eleganckiej restauracji. Rozwiązaniem może się okazać skorzystanie z cateringu okolicznościowego z dostawą do domu. Co będzie więc lepsze – usługa cateringowa czy uroczysty obiad w restauracji? W poniższym artykule przedstawimy wady i zalety obu tych rozwiązań.

Oszczędność czasu i wygoda – przyjęcie w restauracji

Na organizację przyjęcia w domu trzeba poświęcić wiele czasu. Bez planu i przemyślanej logistyki wydanie przyjęcia może zakończyć się fiaskiem oraz zszarganymi nerwami. Należy wziąć pod uwagę między innymi:

  • ustawienie stołów oraz krzeseł,
  • dekoracje stosowne do okazji,
  • zastawę stołową,
  • sprzątanie przed i po przyjęciu.

Organizując przyjęcie w restauracji nie musisz się martwić powyższymi kwestiami. Wystarczy, że zarezerwujesz salę oraz wybierzesz menu dopasowane do ciebie i twoich gości.

Swoboda w domowym zaciszu – catering okolicznościowy

Osoby starsze oraz dzieci często nie czują się komfortowo w eleganckiej restauracji, dlatego lepszym pomysłem jest organizacja przyjęcia w domowych pieleszach. Wybierając catering okolicznościowy z dostawą w Bydgoszczy mamy możliwość wyboru dań na ciepło i zimno, a także jedzenia typu finger food. Nasz imprezowy zestaw cateringowy to idealna propozycja, jeżeli planujesz przyjęcie na 8 lub 12 osób. Dowozimy go na terenie Bydgoszczy, Pruszcza, Świecia oraz Chełmna.