Dlaczego dieta pudełkowa to dobre rozwiązanie dla każdego?

Źle dobrana dieta, mnóstwo przetworzonych produktów i nieregularne spożywanie posiłków skutkuje wieloma problemami zdrowotnymi. Brak zbilansowanej diety to także gorsze samopoczucie, brak humoru i problemy z zasypianiem. Warto więc zadbać o regularne, zdrowe i świeże posiłki. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w dalszej części artykułu!

Kaloryczność diety i jej wpływ na zdrowie

Dobrze dobrana kaloryczność diety pudełkowej ma pozytywny wpływ na zdrowie, o ile spełnia potrzeby żywieniowe jednostki i uwzględnia jej indywidualne warunki zdrowotne. Dieta pudełkowa, zwana również dietą cateringową, to plan żywieniowy, w którym posiłki są wcześniej przygotowane i dostarczane do domu lub pracy. Celem takiej diety może być utrzymanie lub osiągnięcie odpowiedniej masy ciała, poprawa zdrowia, czy wsparcie w określonym celu żywieniowym, np. podczas redukcji tkanki tłuszczowej czy zwiększania masy mięśniowej.

Dlaczego warto zdecydować się na catering pudełkowy?

Dieta pudełkowa od firmy Pychota Niewieścin to liczne korzyści dla zdrowia psychicznego i fizycznego. 

 1. Dieta pudełkowa pomaga w kontrolowaniu ilości spożywanych kalorii – dzięki temu zwiększysz lub zmniejszysz swoją masę ciała w zdrowy sposób.
 2. Catering dietetyczny pozwala dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin i minerałów, co jest szczególnie ważne przy wielu chorobach (np. cukrzycy).
 3. Posiłki dostarczane są codziennie rano, dzięki czemu nie musisz chodzić na zakupy – oszczędzasz czas i pieniądze.
 4. Dzięki diecie łatwo unikniesz pustych kalorii z fast foodów, niezdrowych przekąsek, które są jednym z czynników negatywnie wpływających na wagę i samopoczucie.

Jakie diety są dostępne w Pychocie?

Jesteśmy lokalną firmą prowadzącą swoją działalność w Bydgoszczy i okolicach. Korzystamy z lokalnych składników i wiedzy doświadczonych dietetyków. W ramach tego każdy klient ma do wyboru dietę:

 • FIT,
 • STANDARD,
 • SPORT,
 • HASHIMOTO,
 • VEGAŃSKA,
 • INSULINOOPORNOŚĆ,
 • BARIATRYCZNA.

Zapraszamy do składania zamówień na naszej stronie internetowej!